O nas

Zawsze uważaliśmy, że piękny ogród jest wizytówką jego właścicieli. Najważniejszym „pokojem” domu, wyrażającym charakter człowieka. Dlatego z ogromną przyjemnością sprawimy, że będą Państwo z rozkoszą spędzać w nim każdą wolną chwilę wraz z rodziną i przyjaciółmi.


Oferujemy najwyższy poziom usług i profesjonalizm poparty praktyką oraz wiedzą zdobytą na Wydziale Ogrodniczym Uniwersytetu Rolniczego. Lekcje stylu i kompozycji pobieraliśmy u samych Mistrzów Ogrodnictwa.
Świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. Zajmujemy się projektowaniem, zakładaniem i urządzaniem ogrodów, pielęgnacją ogrodów, a także aranżacją tarasów, balkonów oraz wnętrz zielenią.
Zamiłowanie do tego co robimy, sprawia że każdy z naszych ogrodów cechuje indywidualna koncepcja i aranżacja, za czym idzie niepowtarzalność.


Współpracujemy z najbardziej renomowanymi szkółkami drzew i krzewów ozdobnych. Stosujemy najwyższej jakości materiał szkółkarski, sprawdzony pod każdym względem (choroby, szkodniki, dostosowanie do naszych warunków klimatycznych). W związku z tym, możemy z pełną odpowiedzialnością udzielić Państwu dłuższej gwarancji na nasze usługi.
Szczególną uwagę przywiązujemy do starannego przygotowania gleby, fachowego sadzenia oraz pielęgnacji roślin, tak aby Państwa ogród wyglądał pięknie i świeżo każdego roku, stanowiąc dla nas najcenniejszą reklamę.
Oferujemy również systemy nawadniania ogrodów, altany, pergole, wyroby kowalstwa artystycznego, itp.
Zapewniamy miłą i fachową obsługę na każdym etapie współpracy.